Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

Kariéra

REALITNÝ MAKLÉR/MAKLÉRKA

pošlite životopis na info-ZVNC-bubyreality.sk, kontaktujeme každého uchádzača

naučíme Vás dosahovať pravidelný nadštandardný príjem (prvý príjem už po prvom mesiaci práce)

a naučíme Vás všetko, čo potrebuje vedieť certifikovaný realitný MAKLÉR

Náplň práce:
obchodovanie s občianskymi a komerčnými nehnuteľnosťami
aktívne vyhľadávanie ponúk nehnuteľností (môžete využívať aj našu databázu)
aktívna komunikácia s klientmi
obhliadky nehnuteľností a ich fotodokumentácia
práca s internetom
komunikácia s právnikom, bankami, geodetickou kanceláriou, znalcami v odbore nehnuteľností, Katastrálnym úradom

Miesto práce:
Žilina a okolie

Martin a okolie

Požadujeme:
vzdelanie SŠ, alebo VŠ

obchodný talent, vysoký etický a morálny profil
časovú flexibilitu
vlastný automobil je výhodou (ak nemáte, zarobíte si naň)
živnostenský list (vybavíte si aj neskôr)

Vhodé aj pre uchádzačov bez realitnej praxe aj pre absolventov

Ponúkame:
bezplatné zaškolenie a ďalšie odborné vzdelávanie
odborné zázemie
nadštandardný finančný zárobok na províznom systéme
pohyblivú pracovnú dobu

reklamu a právny servis k obchodným prípadom

Kontakt:
JUDr. Ing. Igor Németh

GSM: 0903 502 341
Tel. č.: 041/500 17 43

Tvoj profesijný životopis spolu so sprievodným listom nám môžete zaslať emailom
na adresu
info-ZVNC-bubyreality.sk