Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

NAŠE HODNOTY

  • Sme tu pre vás – našich klientov. Snom každého človeka je mať kvalitné bývanie. Vieme, aký náročný je výber toho správneho bývania. Poskytneme vám preto profesionálny a komplexný odborný servis v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností.
  • Dôvera je pre nás na prvom mieste. Kto stratí dôveru, už viac stratiť nemôže. My si to veľmi dobre uvedomujeme a preto je u nás budovanie dôvery a dôveryhodnosti u vás – našich klientov, na prvom mieste.
  • Ponúkame vám silný tím profesionálov. Vieme, že kúpa a predaj nehnuteľností si vyžaduje zodpovedený, vysoko profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru. Preto je vám k dispozícií tím tých najlepších slovenských maklérov a odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú, aby vám vedeli poskytnúť služby a poradenstvo na najvyššej úrovni.
  • Poskytujeme záruku najvyššej ochrany. Istota a bezpečnosť sú základom každej realitnej transakcie. Všetky naše procesy a postupy sú tomuto cieľu maximálne podriadené. Poskytneme vám takú kvalitu a úroveň právnych služieb, aby sme vám vždy zaručili najvyššiu právnu ochranu a istotu.
  • Zameriavame sa na vaše skutočné potreby. Vieme, čo je pre vás najdôležitejšie a preto sa vždy zameriavame na podstatu veci a na to, čo skutočne potrebujete – služby, ktoré sú efektívne, cenovo výhodné a pohodlné. U nás sa vždy stretnete s tým, čo očakávate – s najvyššou kvalitou ponúkaných služieb, vysokou profesionalitou, otvorenosťou, dôveryhodnosťou a spoľahlivosťou.
  • Nesľubujeme, čo nesplníme. Obchodovanie s nehnuteľnosťami si vyžaduje zodpovedné a efektívne riešenia. Nebudeme vám sľubovať také termíny a postupy, o ktorých vopred vieme, že sú nereálne. Vždy vám budeme poskytovať pravdivé informácie, založené na našich znalostiach a skúsenostiach. A urobíme vždy maximum pre to, aby sme naše slovo dodržali.
  • Urobíme všetko pre vaše pohodlie. Uvedomujeme si, že len spokojní klienti budú ďalej, medzi priateľmi a známymi, šíriť pozitívne referencie. Preto si zakladáme nielen na profesionalite, spoľahlivosti a dôvere, ale aj na otvorenej a priateľskej komunikácii, ktoré zároveň vytvárajú príjemnú pracovnú atmosféru. Chceme, aby náš prístup k práci a ku klientom presvedčil každého spolupracovať s nami a prostredníctvom nás.
  • Neustále inovujeme. Dlhodobo sa môžu na trhu udržať len tí najlepší, najdôveryhodnejší a najkvalitnejší. Preto sa vždy snažíme prichádzať s inovatívnymi riešeniami, ktoré nám umožnia udržať si konkurenčnú výhodu, týkajúcu sa maximálnej kvality našich služieb.
  • Presadzujeme otvorený prístup. Základom našej práce je komunikácia. Počas celého procesu našej spolupráce vás budeme vždy informovať o všetkých dôležitých aspektoch transakcie. Preferujeme aktívnu komunikáciu, v rámci ktorej budeme riešiť vaše otázky a požiadavky, pretože váš názor považujeme za dôležitý. Budeme pre vás otvorený a konštruktívny partner.
  • Garantujeme etické správanie. Vieme, že našu spoľahlivosť a slušnosť vymieňame za vašu dôveru. Preto vždy jednáme v súlade s našim Etickým kódexom  v súlade s pravidlami morálky a spravodlivosti, rešpektujúc a chrániac oprávnené záujmy všetkých zúčastnených strán.

                       NAŠE HODNOTY - VAŠA SPOKOJNOSŤ