Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností
V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ - MONTOVANÝ DREVODOM VO VÝSTAVBE, PAPRADNO

ID: PB1920722
Podlahová plocha: Výmera pozemku: Počet izieb: Cena:
0 m2 655 m2 0 113 300 €
( 3 413 276 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj prízemný samostatne stojaci montovaný drevodom, situovaný v obci Papradno, okres Považská Bystrica, v pokojnom a tichom podhorskom prostredí s množstvom zelene a dostatočným súkromím.

Jedná sa o rodinný dom vo výstavbe, ktorý je umiestnený na rovinatom pozemku, celodenne slnečnom o celkovej výmere 655 m2. Zastavaná plocha je 70 m2, úžitková plocha cca 130 m2.

Nehnuteľnosť je dvojpodlažná, bez podpivničenia. Nosná konštrukcia objektu je navrhnutá ako skelet z drevených hranolov, obvodové steny sú navrhnuté ako sendvičová konštrukcia, objekt je zastrešený sedlovou strechou s čiastočnými valbami. V celom dome sú kvalitné plastové okná (trojsko), strešné okná, vchodové dvere. Strecha je pokrytá plechom antracitovej farby.

Navrhnuté dispozičné riešenie objektu: Prvé nadzemné podlažie - vstupné zádverie, chodba, obývačka + jedáleň + kuchyňa, komora, schodisko, kúpeľňa + WC, obytná izba. Druhé nadzemné podlažie - chodba, dve obytné izby, sociálne zariadenie.

Rodinný dom je napojený na vodu (vlastná vŕtaná studňa), elektriku a na obecnú kanalizáciu. Vykurovanie objektu je plánované pieckou na tuhé palivo, vrátane ohrevu teplej vody. V letných mesiacoch bude ohrev teplej vody zabezpečený elektricky.

Pozemok je oplotený, dobre prístupný z asfaltovej komunikácie.

Poloha nehnuteľnosti je výborná, s malebným výhľadom na okolitú prírodu, s kompletnou občianskou vybavenosťou - škola, škôlka, obchod, pošta, zdravotné stredisko, autobusová zastávka...Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a súkromie...

ODPORÚČAM VIDIEŤ!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920722 BuBy reality.

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:PB1920722 Vlastníctvo:osobné
Plocha pozemku:655 m2 Úžitková plocha:130 m2
Zastavaná plocha:70 m2 Stav objektu:vo výstavbe
viac...