V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ LUXUSNÝ RD PREČÍN

ID: PB1920575
Podlahová plocha: Výmera pozemku: Počet izieb: Cena:
200 m2 780 m2 7 225 000 €
( 6 778 350 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom, samostatne stojaci, situovaný v obci Prečín, vzdialeného od mesta Považská Bystrica cca 8 km, v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Jedná sa o rodinný dom, ktorý je kompletne moderne a veľmi vkusne zrekonštruovaný, pričom pri jeho renovácii boli použité nadštandardné materiály. Je umiestnený na rovinatom slnečnom pozemku o celkovej výmere 780 m2, pôdorysné rozmery RD sú 10 x 10 m, zastavaná plocha je cca 100 m2, úžitková plocha cca 200 m2, každé podlažie predstavuje cca 70 m2 obytnej plochy. Je kompletne zateplený, s novou fasádou, zaizolovaný. Má dve deky železo-betónové, strecha je sedlová. Charekter objektu je trojpodlažný, vrátane pivnice, kde je umiestnená ďaľšia bytová jednotka. Dom môže slúžiť ako dvojgeneračný, alebo ponúka možnosti na podnikanie spojené s bývaním.

Rodinný dom je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Podzemné podlažie tvorí pivnica, v ktorej je predpripravená samostatná bytová jednotka, ktorej súčasťou je vlastné sociálne zariadenie, kuchyňa, dve izby, chodba, kotolňa, príprava schodiska na prvé nadzemné podlažie, ktoré tvorí chodba, kúpeľňa s WC, obývacia izba prepojená s kuchynským kútom a spálňa. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím je riešené dreveným schodiskom umiestneným v chodbe. Súčasťou 2.NP je vstupná hala, alebo pracovňa, kúpeľňa s WC, dve izby a pochôdzna terasa, ktorá je po celej šírke domu s malebným výhľadom na okolitú prírodu.

Dom je zhotovený z pálenej tehly a kvádra. Okná sú kvalitné - plastové s novými žalúziami. Interiérové dvere a zárubne sú z masívu. Podlahy v celom objekte sú kvalitné plávajúce, keramická dlažba v sociálnom zariadení. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, ktorá je vybavená luxusnou modernou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, barovým pultom a veľkým jedálenským stolom. V celom dome sú nové rozvody vody, elektriky, kúrenia, nové omietky, sadrokartónový strop s bodovým osvetlením. Na obidvoch podlažiach sa nachádzajú luxusné kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom, WC, vybavenými modernými zostavami na umývadlo, zrkadlami...

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené novým moderným plynovým kotlom, s ohrevom teplej vody a kotlom na tuhé palivo. Voda je obecná, odpad je riešený do kanalizácie. Vchod do domu je vyriešený z bočnej strany domu, vchod do podzemného podlažia zo zadnej časti domu. Mesačné náklady predstavujú cca 150 €.

Poloha nehnuteľnosti je výborná, vyhľadávaná lokalita s dostatočným množstvom zelene, vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a súkromie...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Viac informácii o nehnuteľnosti na osobnej obhliadke. Odporúčam vidieť!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920575 BuBy reality.

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:PB1920575 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:7 Počet kúpeľní:2
Počet kuchýň:1 Počet WC:2
Plocha pozemku:780 m2 Úžitková plocha:200 m2
Zastavaná plocha:100 m2 Podlahová plocha:200 m2
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka Luxusný:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Škola v blízkosti:áno
Kúrenie:ústredné Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:zmiešaná Strecha:Sedlová
Podpivničenie:Úplné () Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku Terén:rovinatý
viac...