V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, 63m2,Banská Bystrica,Trieda SNP

ID: BB30820004
Podlahová plocha: Podlažie: Balkón: Cena:
63 m2 4 nie 69 900 €
( 2 105 807 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Banskej Bystrici v mestskej časti Sídlisko- Trieda SNP. Byt má rozlohu 63m2 a nachádza sa na 4. poschodí zatepleného tehlového domu. Poloha nehnuteľnosti ponúka vynikajúce možnosti občianskej vybavenosti, nakoľko pešia zóna námestia je od domu vzdialená len 10 minút pešej chôdze. V bezprostrednej blízkosti obytného domu je množstvo obchodov rôzneho zamerania (mäsiarstvo, drogéria, Kaufland a iné) a samozrejme aj zástavka MHD.

Z dispozičného hľadiska byt pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá je priechodná do veľkej svetlej kuchyne. Zostávajú v nej všetky spotrebiče okrem chladničky (práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra). Z chodby sa ďalej prechádza do jednej z miestností, ktorá je súčasnými majiteľmi využívaná ako pracovňa. V byte sú ešte ďalšie 2 izby – detská izba a priestranná obývačka, kúpeľňa a samostatné WC. Ku bytu patrí pivnica o rozlohe cca 2x2m.

Parkovanie je pre obyvateľov tohto domu bezproblémové nakoľko sa pre nich vzťahuje rezidentské parkovanie.

Nevýhodou bytu je, že bytový dom nemá výťah, ale tento nedostatok byt vyvažuje svojou útulnosťou, priestrannosťou a vynikajúcou polohou čo treba s určitosťou vidieť na vlastné oči.

V prípade Vášho záujmu vieme bezplatne zabezpečiť vybavenie hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a vie Vám tak ponúknuť najvýhodnejšie podmienky, ktoré sú momentálne k dispozícií.

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte: Nikola Némethová – 0902 655 553, nemethova.n-ZVNC-bubyreality.sk alebo Michal Pacalaj – 0902 168 225, pacalaj.m-ZVNC-bubyreality.sk 

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:BB30820004 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:63 m2 Podlahová plocha:63 m2
Plocha pivnice:2 m2
viac...