Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností
V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ RD V ŠIRŠOM CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE

ID: PB1920618
Podlahová plocha: Výmera pozemku: Počet izieb: Cena:
0 m2 741 m2 6 157 500 €
( 4 744 845 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom, situovaný v širšom centre mesta Považská Bystrica, v pokojnej lokalite s malebným výhľadom na okolitú prírodu a s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Jedná sa o rodinný dom, ktorý bol postavený v roku 1987. Je umiestnený na mierne svahovitom slnečnom pozemku o celkovej výmere 741 m2, pôdorysné rozmery RD sú 12,75 x 9,75 m, zastavaná plocha je cca 120 m2, úžitková plocha cca 240 m2. Strecha je rovná, zateplená, pokrytá plechom a hydroizolačnou lepenkou. Okná sú francúzske drevené z červeného smreku. V celom dome sú medené elektrické rozvody. Charakter objektu je trojpodlažný, vrátane pivnice.

Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek so spoločným vchodom. Je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Vchod do domu je vyriešený z bočnej strany domu a z prednej strany domu zo suterénu, v ktorom sa nachádzajú dve samostatné garáže, dve pivnice, sušiareň, práčovňa a kotolňa. Prvé nadzemné podlažie tvorí chodba, dve kúpeľne, tri izby, kuchyňa, špajza a priestranná terasa, na ktorú je vstup z dvoch izieb. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím je riešené schodiskom umiestneným v chodbe. Druhé nadzemné podlažie je dispozične rovnako riešené ako spodné podlažie. Z dvoch izieb je prechod na balkón, ktorý je situovaný do záhrady, taktiež z chodby je vstup na balkón, ktorý je orientovaný z prednej strany RD.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené plynovým kotlom. Dom je napojený na mestský vodovod a kanalizáciu, elektrika 220/380. Na pozemku sa nachádza skleník, ovocné stromy, ríbezle, maliny...

Poloha nehnuteľnosti je výborná, vyhľadávaná lokalita s dostatočným množstvom zelene, vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a súkromie...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Možnosť využitia súčasne na trvalé bývanie i na podnikanie, prenájom, alebo sídlo firmy.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920618 BuBy reality.

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:PB1920618 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:6 Počet kúpeľní:2
Počet kuchýň:2 Počet WC:2
Počet balkónov:4 Počet garáží:2
Počet špájz:2 Plocha pozemku:741 m2
Úžitková plocha:240 m2 Zastavaná plocha:120 m2
Vek objektu:1987 Okná:drevené
Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Turistika:áno
Cykloturistika:áno Kúrenie:ústredné
Stav objektu:pôvodný stav Typ objektu:tehlová
Strecha:Rovná Podpivničenie:Úplné ()
Prístupová cesta:asfaltová Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku Terén:mierne svahovitý
viac...