V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ RD V ŠIRŠOM CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE

ID: PB1920618
Podlahová plocha: Výmera pozemku: Počet izieb: Cena:
240 m2 741 m2 6 157 500 €
( 4 744 845 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom, situovaný v širšom centre mesta Považská Bystrica, v pokojnej lokalite s malebným výhľadom na okolitú prírodu a s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Jedná sa o rodinný dom, ktorý bol postavený v roku 1987. Je umiestnený na mierne svahovitom slnečnom pozemku o celkovej výmere 741 m2, pôdorysné rozmery RD sú 12,75 x 9,75 m, zastavaná plocha je cca 120 m2, úžitková plocha cca 240 m2. Strecha je rovná, zateplená, pokrytá plechom a hydroizolačnou lepenkou. Okná sú francúzske drevené z červeného smreku. V celom dome sú medené elektrické rozvody. Charakter objektu je trojpodlažný, vrátane pivnice.

Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek so spoločným vchodom. Je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Vchod do domu je vyriešený z bočnej strany domu a z prednej strany domu zo suterénu, v ktorom sa nachádzajú dve samostatné garáže, dve pivnice, sušiareň, práčovňa a kotolňa. Prvé nadzemné podlažie tvorí chodba, dve kúpeľne, tri izby, kuchyňa, špajza a priestranná terasa, na ktorú je vstup z dvoch izieb. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím je riešené schodiskom umiestneným v chodbe. Druhé nadzemné podlažie je dispozične rovnako riešené ako spodné podlažie. Z dvoch izieb je prechod na balkón, ktorý je situovaný do záhrady, taktiež z chodby je vstup na balkón, ktorý je orientovaný z prednej strany RD.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené plynovým kotlom. Dom je napojený na mestský vodovod a kanalizáciu, elektrika 220/380. Na pozemku sa nachádza skleník, ovocné stromy, ríbezle, maliny...

Poloha nehnuteľnosti je výborná, vyhľadávaná lokalita s dostatočným množstvom zelene, vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a súkromie...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Možnosť využitia súčasne na trvalé bývanie i na podnikanie, prenájom, alebo sídlo firmy.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920618 BuBy reality.

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:PB1920618 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:6 Počet kúpeľní:2
Počet kuchýň:2 Počet WC:2
Počet balkónov:4 Počet garáží:2
Počet špájz:2 Plocha pozemku:741 m2
Úžitková plocha:240 m2 Zastavaná plocha:120 m2
Podlahová plocha:240 m2 Vek objektu:1987
Okná:drevené Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Škola v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Kúrenie:ústredné Stav objektu:pôvodný stav
Typ objektu:tehlová Strecha:Rovná
Podpivničenie:Úplné () Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku Kanalizácia:na pozemku
Terén:mierne svahovitý
viac...