V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ 3 IZB BYT, 106 m2, BANSKÁ BYSTRICA, SUCHÝ VRCH

ID: BB20720052
Podlahová plocha: Podlažie: Balkón: Cena:
106 m2 2 1 129 900 €
( 3 913 367 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka na predaj nádherný, priestranný 3 izbový byt v novostavbe, ktorá je situovaná v jednej z najkrajších lokalít Banskej Bystrice, na Suchom vrchu. Byt má rozlohu 106 m2 a nachádza sa na 2/2 p. novostavby.

Z dispozičného hľadiska byt pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá je priechodná do priestrannej kúpeľne a samostatného WC,  taktiež do komory, obývacej izby s balkónom, detskej izby, modernej kuchyne a do spálne, súčasťou ktorej je vstavaná skriňa a na mieru robená posteľ z rovnakého dreva, ktorá v byte zostáva. K bytu tiež skladovacia miestnosť, nachádzajúca sa na rovnakom poschodí. K dispozícii je tiež spoločná záhrada.

Byt má vlastný plynový kotol na ohrev vody a kúrenie. Parkovanie je bezproblémové (priamo pred novostavbou). Predáva sa nezariadený (okrem kuchyne a spálne).

Lokalita je tichá, spätá s prírodou a úžasným výhľadom na mesto a panorámu hôr. V blízkej budúcnosti má byť zavedený aj spoj MHD a tiež sa očakáva otvorenie potravín.

Bytový dom je postavený z kvalitných materiálov takže výhodou sú nízke mesačné náklady (125 eur na dve dospelé osoby a dieťa).

URČITE ODPORÚČAME VIDIEŤ!

V prípade Vášho záujmu vieme  bezplatne zabezpečiť vybavenie hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a vie Vám tak ponúknuť najvýhodnejšie podmienky, ktoré sú momentálne k dispozícií.


Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte:  Nikola Némethová – 0902 655 553, nemethova.n-ZVNC-bubyreality.sk alebo Michal Pacalaj – 0902 168 225, pacalaj.m-ZVNC-bubyreality.sk

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:BB20720052 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet balkónov:1
Úžitková plocha:106 m2 Podlahová plocha:106 m2
Podlaha:plávajúca, dlažba Okná:plastové
Kúrenie:lokálne Stav objektu:novostavba
Typ objektu:tehlová Poschodie:2 / 2
viac...