V uvádzaných cenách je zahrnutá provízia RK. Uvádzané informácie, fotografie a výmery v m2 sú orientačné.

PREDAJ - RODINNÝ DOM ORLOVÉ S POZEMKOM 796 m2 + ZÁHRADA 259 m2

ID: PB1920690
Podlahová plocha: Výmera pozemku: Počet izieb: Cena:
110 m2 796 m2 2 110 000 €
( 3 313 860 Sk )

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom, situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v Orlovom. Dom sa nachádza v pokojnej lokalite s množstvom zelene a s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Jedná sa o rodinný dom, ktorý bol postavený cca v roku 1940 a je postupne rekonštruovaný. Je umiestnený na mierne svahovitom slnečnom pozemku o celkovej výmere 796 m2, pôdorysné rozmery RD sú 5,5 x 20 m, zastavaná plocha je cca 110 m2, úžitková plocha cca 160 m2. Strecha je sedlová, po kompletnej rekonštrukcii - výmena krovu a krytiny - škridla. V celom dome sú nové euro okná, nové rozvody elektriky, vody, nová plynová prípojka, nové omietky. 

Charakter objektu je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený. Prízemie je po celkovej rekonštrukcii - plávajúce podlahy, interiérové dvere, vchodové dvere, vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi...Pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, špajze, chodby a sociálneho zariadenia. Podkrovie je neobývané, momentálne pripravené na dokončenie - vymurované priečky, dotiahnuté rozvody kúrenia, vody, elektriky. Súčasťou rodinného domu je ešte jedna priestranná miestnosť, ktorá je toho času využívaná ako dielňa. V prípade potreby je možné z nej zriadiť obytnú izbu, nakoľko je vykurovaná, s novými omietkami, euro oknom a novými dverami.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené plynovým kotlom, aj kotlom na tuhé palivo, odpad je riešený do verejnej kanalizácie, voda je napojená na mestský vodovod.

Na pozemku v zadnej časti sa nachádza altánok. Chodník je zo zámkovej dlažby. V súčasnosti prebieha rekonštrukcia plotu.

Horná záhrada nad rodinným domom o výmere 505 m2 môže slúžiť ako samotná stavebná parcela.

Predmetom predaja okrem rodinného domu je aj záhrada, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti rodinného domu o celkovej výmere 259 m2.

Cena nehnuteľnosti vrátane záhrady je 110 000,- eur.

Poloha nehnuteľnosti je výborná, vyhľadávaná lokalita s dostatočným množstvom zelene, vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a súkromie...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Odporúčam vidieť!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920690 BuBy reality.

viac...

Doplňujúce informácie

Číslo zákazky:PB1920690 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Špajza:áno Plocha pozemku:796 m2
Úžitková plocha:150 m2 Zastavaná plocha:110 m2
Podlahová plocha:110 m2 Vek objektu:1940
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Kúpeľňa:sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Dieľňa:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Kúrenie:ústredné Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Strecha:Sedlová
Podpivničenie:Čiastočné () Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku Kanalizácia:na pozemku
Terén:mierne svahovitý
viac...