Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

O PROJEKTE

O PROJEKTE JT        PONUKA POZEMKOV JT       DOMY NA KĽÚĆ JT      KONTAKT JT      Foto-GALÉRIA JT

Južné Terasy predstavujú nový rezidenčný projekt, ktorý vám ponúka možnosť realizovať vaše predstavy a sny o bývaní v rodinnom dome v pokojnom a tichom prostredí vzdialenom 7,7 km, tj.

Stavebné pozemky sa nachádzajú v severnej časti obce a poskytujú panoramatický výhľad na Žilinskú kotlinu a pohorie Malej Fatry.

Výborná dopravná dostupnosť územia prostredníctvom novej dvojpruhovej cesty II/583, smer Žilina - Terchová, vám umožní v priebehu niekoľkých minút (cca 5 minút) presun z vášho domu priamo do centra Žiliny. Pokiaľ nedisponujete svojim vlastným autom, rovnako rýchlo sa presuniete do Žiliny prostredníctvom pravidelných autobusových liniek SAD Žilina.

Ak máte záujem len o stavebnú parcelu, ponúkame vám možnosť kúpy pozemku so všetkými inžinierskymi sieťami, vybudovanými prístupovými komunikáciami a verejným osvetlením.

Typ projektu:  stavebné parcely s inžinierskymi sieťami

Celková rozloha územia:                                   105.000 m2

Rozloha stavebných pozemkov:                          90.000 m2

Zeleň, komunikácie, oddychové plochy:              15.000 m2

Inžinierske siete:                                                plyn, voda, elektrické NN rozvody, splašková a dažďová                                                                                                              kanalizácia, komunikácie, verejné osvetlenie