O PROJEKTE

O PROJEKTE JT        PONUKA POZEMKOV JT       DOMY NA KĽÚĆ JT      KONTAKT JT      Foto-GALÉRIA JT

Južné Terasy predstavujú nový rezidenčný projekt, ktorý vám ponúka možnosť realizovať vaše predstavy a sny o bývaní v rodinnom dome v pokojnom a tichom prostredí vzdialenom 7,7 km, tj.

Stavebné pozemky sa nachádzajú v severnej časti obce a poskytujú panoramatický výhľad na Žilinskú kotlinu a pohorie Malej Fatry.

Výborná dopravná dostupnosť územia prostredníctvom novej dvojpruhovej cesty II/583, smer Žilina - Terchová, vám umožní v priebehu niekoľkých minút (cca 5 minút) presun z vášho domu priamo do centra Žiliny. Pokiaľ nedisponujete svojim vlastným autom, rovnako rýchlo sa presuniete do Žiliny prostredníctvom pravidelných autobusových liniek SAD Žilina.

Ak máte záujem len o stavebnú parcelu, ponúkame vám možnosť kúpy pozemku so všetkými inžinierskymi sieťami, vybudovanými prístupovými komunikáciami a verejným osvetlením.

Typ projektu:  stavebné parcely s inžinierskymi sieťami

Celková rozloha územia:                                   105.000 m2

Rozloha stavebných pozemkov:                          90.000 m2

Zeleň, komunikácie, oddychové plochy:              15.000 m2

Inžinierske siete:                                                plyn, voda, elektrické NN rozvody, splašková a dažďová                                                                                                              kanalizácia, komunikácie, verejné osvetlenie