Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

NOVÉ MEZONETOVÉ PODKROVNÉ BYTY STRÁŇAVY

O projekte MB

O PROJEKTE MB                     PONUKA BYTOV MB                    KONTAKT MB

Lokalita a poloha:Novovybudované byty sa nachádzajú v Stráňavách, v tichej lokalite v zastavanej časti na okraji obce pod „Polomom“.

Dopravná dostupnosť: K bytovému domu vedie asfaltová cesta, najbližšia autobusová zastávka je vzdialená cca 150m od bytového domu.

Technický stav domu: Vbytovom dome nadstavbou vznikli štyri nové trojizbové podkrovné poschodové (mezonetové) byty. Bytový dom je vo veľmi dobrom technickom stave, počas prác bola zhotovená nová konštrukcia strechy, nová strešná krytina, nový krov, bola upravená fasáda bytového domu. Vymaľované boli vnútorné chodby a schodištia, v spoločných častiach domu na chodbách boli vybudované nové vstavané boxy na obuv. K bytovému domu prislúcha nádvorie, z ktorého časť je spevnená (asfaltová) a slúži na parkovanie.

Technické riešenie nadstavby:  Samotné štyri podkrovné byty sú vybudované nad druhým poschodím, z ktorého schodisko vyúsťuje do predveria bytov.  Prístup k novým bytom je vybudovaný v centrálnej časti stredovej chodby. Z konštrukčného a tepelného hľadiska sú byty vyriešené ako nízkoenergetické byty. Obvodové nosné steny a vnútorné nosné steny sú vymurované z presných plynosilikátových tvárnic, vnútorné priečky sú zhotovené zo sadrokartónu. Na nový drevený krov s valbami a vikiermi bola osadená nová betónová škridla BRAMAC. Zateplenie strešného plášťa je tepelnou izoláciou ISOVER v dvoch vrstvách v celkovej hrúbke 260mm. Obvodový múr je zateplený tvrdeným fasádnym polystyrénom hrúbky 100mm. Strop nad prízemím je drevený trámový, podhľady stropov sadrokartónové montované.

Dispozične sú byty riešené tak, že na prízemí bytu sa nachádza zádverie, kuchyňa spojená s obývacou izbou, spálňa, WC s kúpeľňou, na chodbe sa nachádza drevené schodisko, ktorým je prístupné poschodie – mezonet bytu. Tu sa nachádza  predsieň, spálňa a WC. Každý byt má vlastné plynové kúrenie, plynový kotol so zásobníkom teplej vody je umiestnený pod dreveným schodiskom v samostatne oddelenom priestore, vlastnú vodovodnú a elektrickú prípojku, vlastný prívod plynu, vykurovacie telesá KORADO sú umiestnené v každej miestnosti, v kúpeľni rebríkový radiátor. Merače spotreby vody elektrickej energie a plynu sa nachádzajú v schodiskovom priestore bytového domu. V bytoch sú položené plávajúce podlahy, v kúpeľni keramická dlažba, WC misa, rohová vaňa alebo sprchový kút, umývadlo. Na presvetlenie bytov slúžia strešné okná VELUX (k=1,1). V každom byte sú dva vikiere, v jednom je osadené plastové okno, v druhom plastové balkónové dvojkrídlové posuvné. Každý byt má jeden malý balkónik vyúsťujúci z obývacej izby. V bytoch je telefónna a televízna prípojka. Ku každému bytu prislúcha pivničný priestor s podlahovou plochou 2 m2. V suteréne bytového domu je spoločná miestnosť pre kočíky a bicykle.

Výmera a cena bytov

Číslo bytu

Výmera bytu v m2

Výmera bytu s pivnicou v m2

Cena bytu v €

Cena bytu v €/m2

Byt č. 14

101,00

103,00

69 000

669,90

Byt č. 15

104,20

106,20

69 000

649,70

Byt č. 16

102,80

104,80

69 000

658,40

Byt č. 17

100,70

102,70

69 000

671,80