Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

O PROJEKTE RUDINSKÁ

  O PROJEKTE RUDINSKÁ                          CENY BYTOV RUDINSKÁ                    KONTAKT RUDINSKÁ 

 

Obytný dom Rudinská sa nachádza v tichej lokalite Kysuckých hôr len 10 km od Žiliny. Dispozične veľmi dobre riešená novostavba, poskytuje dostatok súkromia, nakoľko obytný dom má len 8 bytov umiestnených v samostatnom areáli s vlastnými parkovacími miestami.

Samozrejmosťou bytov je príslušensto, ktoré tvorí loggia, balkón, pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. V bytovom dome sa nachádza jeden 1 izbový, jeden 2 izbový a šesť 3 izbových bytov vo výmere od 34 do 83 m2. Izby sú presvetlené, súčasťou bytu je zabudovaný plynový kotol, sanita, bezpečnostné vchodové dvere, keramická dlažba. Inak sa byty predávajú ako vymaľované holobyty. Ku každému bytu prináleží parkovacie miesto pred bytovým domom. Bytový dom je zaujímavo architektonicky riešený s použitím nových a kvalitných technológií, zabezpečuje originálne bývanie s pridanou hodnotou. Na prízemí sa nachádza 2 izbový bezbariérový byt.

Byty je možné kúpiť aj splátkovou formou. K výhodám nesporne patrí nízky mesačný výmer. V prípade záujmu o dokončenie bytu na kľúč, ponúkame dokončenie za výhodných cenových podmienok.