Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

O PROJEKTE RD ŽILINA 01

O PROJEKTE RD ŽILINA 01          PONUKA RD ŽILINA 01           GALÉRIA RD ŽILINA 01           KONTAKT RD ŽILINA 01

 

Obytný súbor RD ŽILINA – je projekt výstavby 10-tich dvojpodlažných rodinných nízkoenergetických domov, tradičných tehlových, v Žiline. Začiatok výstavby bol v Decembri 2012 a predpokladaný termín ukončenia je december 2014. Rodinné domy budú napojené na novozriadené inžinierske siete. Interiér domu s exteriérom je prepojený terasou. Každý objekt má garáž pre 1 osobné auto, prístrešok pred garážou pre 1 osobné auto a pred domom možnosť parkovania ďalšieho vozidla.

Vstup do domu je cez kryté závetrie. Zo zádveria je prístupná kúpeľňa. Za zádverím sa nachádza denná časť rodinného domu, ktorá je riešená formou variabilného veľkopriestoru, ktorý sa dá v prípade záujmu rozdeliť priečkami na kuchyňu, obývaciu izbu a hosťovskú izbu. Pod schodiskom, ktoré vedie na 2. nadzemné podlažie, je umiestnená komora. Na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa, WC a šatník. V prípade záujmu sa dá nad garážou vybudovať 4. izba. Projekt je uvažovaný s kompletnými kúpeľňami, vrátane dlažieb, obkladov a zariaďovacích predmetov. Kúpeľne sú už v základe riešené z kvalitných materiálov a produktov, jedná sa napr. o prestížnych výrobcov zdravotechniky ako HANSA, JIKA-LAUFEN, či obklady talianskych keramičiek ATLAS CONCORDE, CASTELVETRO. Kúpeľne sú typizované, no prípadné zmeny, či už zmeny dizajnu, alebo zmeny technické je možné konzultovať cez kúpeľňové štúdio ARION.

  • Každý dom má garáž a prístrešok pre druhé auto pred garážou. Na garáž v zadnej časti nadväzuje sklad prístupný z dvora.
  • Prepojenie exteriéru s interiérom bytu je prostredníctvom obytnej terasy, ktorá je umiestnená v dvorovej časti objektu.
  • Rodinné domy budú napojené na novo zriadené inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrické NN rozvody, slaboprúdové rozvody).
  • Objekty budú vykurované na báze zemného plynu.
  • Komunikácie a spevnené plochy sú upravené pre možnosť parkovania ďalšieho auta.

Energetické hodnotenie budov - NÍZKOENERGETICKÉ. Klasifikácia budov podľa stupňa spotreby tepla zaraďuje rodinné domy Žilina do klasifikácie budovy „A - veľmi úsporné“ (Najvyšší stupeň)