ODSTÚPENIE PREVÁDZKY WELLNESS POVAŽSKÁ BYSTRICA - ZĽAVA 18 000 EUR!!!

Cena:
18 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Ulica: ulica Nová
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 148 m2
ID inzerátu: PB051920732
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

BuBy reality Vám exkluzívne ponúka na odstúpenie lukratívnu a zabehnutú prevádzku ELÁN WELLNESS v Považskej Bystrici.

Prevádzka je situovaná na Strede, s výbornou dostupnosťou do centra. Je moderne zrenovovaná od septembra 2018, vybavená komplet príslušenstvom, s útulne a príjemne zariadenými priestormi, o celkovej podlahovej ploche 148,24 m2, kapacitne určená pre 15 - 20 ľudí. 

Pozostáva zo vstupnej štýlovej priestrannej miestnosti, v ktorej sa nachádza recepcia s kútikom na sedenie, šatňa, technická miestnosť, WC a kuchynka, masérskeho kútika s masérskym lehátkom + nábytkom a príslušenstvom, miestnosť pre pedikúru s pedikérskym kreslom + nábytkom. Druhá miestnosť je určená pre bazény a fínsku saunu, kde sa nachádzajú dva bazény - ochladzovací a slaný detoxikačný, dva sprchovacie kúty a WC. Tretia veľká miestnosť slúži na relaxáciu. Príslušenstvom tejto relaxačnej miestnosti je vírivka pre 3 osoby, 7 kusov lehátok + kútik na sedenie s vodou a obslužná miestnosť k bazénom. Zariadenie z prevádzky je možné premiestniť aj na iné pôsobisko.

Mesačné náklady na prevádzku po dohode s majiteľom budovy.

Prevádzka sa nachádza v blízkosti centra s kompletnou občianskou vybavenosťou. Výhodou wellnessu je susediaca prevádzka - zabehnuté fitness centrum s veľkou kapacitou osôb.

Odporúčam vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920732 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.