PREDAJ - RODINNÝ DOM JELŠOVÉ POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
170 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 743 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: PB1920743
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom, situovaný v prímestskej časti Považskej Bystrice, v Jelšovom, v pokojnom a tichom prostredí s dostatočným súkromím.

Jedná sa o tehlový RD, ktorý bol kolaudovaný v roku 1969. Je umiestnený na celodenne slnečnom pozemku o celkovej výmere 743 m2. Rozmery domu sú cca 9 x 11 m, zastavaná plocha je 90 m2, podlahová plocha cca 250 m2. Charakter objektu je trojpodlažný. Strecha je sedlová pokrytá plechom.

Rodinný dom je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Nehnuteľnosť má k dispozícii dva samostatné vchody. Podzemné podlažie tvorí samostatnú 1 - izbovú bytovú jednotku, kde sa nachádza chodba, spálňa, izba spojená s kuchyňou, sociálne zariadenia, kotolňa a pivničné priestory. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná chodba, dve obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Prvé NP tvorí taktiež samostatnú 3 - izbovú jednotku s vlastným vchodom. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez schodisko umiestnené v chodbe. Súčasťou 2.NP je chodba, obytná izba, kuchyňa a sociálne zariadenie.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené novým plynovým kotlom, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Voda je riešená z mestského vodovodu, odpad do verejnej kanalizácie.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave (okrem kompletnej výmeny rozvodov kúrenia vrátane plynového kotla a bojlera), čím ponúka budúcemu majiteľovi bohaté možnosti na modernizáciu.

Súčasťou RD je samostatná garáž (pri dome). Záhrada je umiestnená za domom. Pozemok je celý oplotený.

Jedinečná ponuka, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Vhodné pre klienta, ktorý hľadá jedinečnosť, prestížnu a zároveň pokojnú lokalitu, príležitosť na investovanie.

ODPORÚČAM VIDIEŤ!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920743 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.