PREDAJ - MENŠÍ RD KOLÁROVICE, OKRES BYTČA

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Bytča
Obec: Kolárovice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 214 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: PB011920738
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Ponúkame na predaj samostatne stojaci menší 2  - izbový rodinný dom situovaný v obci Kolárovice, okres Bytča.

Dom je situovaný na rovinatom celodenne slnečnom pozemku o celkovej výmere 214 m2, v pokojnej a tichej časti obce.

Rodinný dom z roku 1967 je postavený z červenej pálenej tehly o rozmeroch cca 10 x 4 m. Je dvojpodlažný, so sedlovou strechou pokrytou plechom. V dome sú vymenené plastové okná, inak je v pôvodnom, ale udržiavanom stave. Poskytuje budúcemu majiteľovi bohaté možnosti na modernizáciu s dispozičnými úpravami.

Objekt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, menšej kuchynky a sociálneho zariadenia. Podkrovie je neobývané, sprístupnené z exteriéru, s možnosťou dobudovania nových obytných izieb (strop je betónový).

Rodinný dom je napojený na elektriku, vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, voda je momentálne riešená samospádom, ale je možnosť napojiť sa aj na obecný vodovod (šachta s prípojkou sú už priamo na pozemku), odpad je riešený do žumpy. Celý RD je odizolovaný.

Za domom sa nachádza hospodárska budova, ktorá je súčasťou RD, taktiež je k dispozícii aj suché WC. Pred domom sa nachádza upravená záhradka.

K danej nehnuteľnosti prislúcha aj kamenná pivnica, senník a pozemok, ktorý sa môže využívať na poľnohospodárske účely. Jedná sa o parcely o celkovej výmere 119 m2, ktoré sú situované v blízkosti rodinného domu a sú súčasťou predaja.

Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, alebo ako víkendová chalupa...V obci je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod, autobusová zastávka...

Odporúčam vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920738 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.