PRENÁJOM - RODINNÝ DOM JELŠOVÉ, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
750,00 €/mesiac
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 743 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: PB1930743
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom samostatne stojaci rodinný dom, situovaný v prímestskej časti Považskej Bystrice, v Jelšovom, v pokojnom a tichom prostredí s dostatočným súkromím.

Jedná sa o tehlový RD, ktorý bol kolaudovaný v roku 1969. Je umiestnený na celodenne slnečnom pozemku o celkovej výmere 743 m2. Rozmery domu sú cca 9 x 11 m, zastavaná plocha je 90 m2, podlahová plocha cca 250 m2. Charakter objektu je trojpodlažný. Strecha je sedlová pokrytá plechom.

Rodinný dom je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Nehnuteľnosť má k dispozícii dva samostatné vchody. Podzemné podlažie tvorí samostatnú 1 - izbovú bytovú jednotku, kde sa nachádza chodba, spálňa, izba spojená s kuchyňou, sociálne zariadenia, kotolňa a pivničné priestory. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná chodba, dve obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Prvé NP tvorí taktiež samostatnú 3 - izbovú jednotku s vlastným vchodom. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez schodisko umiestnené v chodbe. Súčasťou 2.NP je chodba, obytná izba, kuchyňa a sociálne zariadenie.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené novým plynovým kotlom, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Voda je riešená z mestského vodovodu, odpad do verejnej kanalizácie.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave (okrem kompletnej výmeny rozvodov kúrenia vrátane plynového kotla a bojlera).

Rodinný dom je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych, príjemné tiché prostredie a dostatok súkromia...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Parkovanie priamo pred domom.

Cena za prenájom RD je 750,- eur plus energie. Voľný po dohode.

Rodinný dom je možné prenajať aj po častiach ako dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi a to 1- izbovú bytovú jednotku situovanú v podzemnom podlaží, cena za prenájom tejto bytovej jednotky je 300,- eur plus energie a prvé nadzemné podlažie (3 - izbová bytová jednotka) + druhé nadzemné podlažie (1 - izbová bytová jednotka) spolu cena za prenájom daných bytových jednotiek 600,- eur plus energie.

ODPORÚČAM!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1930743 BuBy reality.

ODPORÚČAM VIDIEŤ!!!

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.