PREDAJ - ZÁHRADNÁ CHATKA UDIČA - UHRY S POZEMKOM 508 m2, POVAŽSKÁ BYSTRICA, PO VÝRAZNEJ ZĽAVE!!!

Cena:
41 600,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Udiča
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 508 m2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: PB031920740
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkárskej osade Udiča - Uhry, okres Považská Bystrica.

Chatka o rozmeroch 4x4 je postavená z pálenej tehly so sedlovou strechou pokrytou plechom. Stojí na svahovitom pozemku o výmere 508 m2, je podpivničená s betónovou pivnicou. Tento priestor môže slúžiť na uskladnenie ovocia, zeleniny, zemiakov, náradia... Podzemné podlažie je taktiež predpripravené na kúpeľňu a WC (rozvody vody a odpadu sú už dotiahnuté). Vchod je zvonku.

Chatka je dvojpodlažná, prvé nadzemné podlažie pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez drevené schodisko, alebo z exteriéru, kde je vybudované nové schodisko. Na 2. NP sa nachádza jedna izba, ktorá slúži ako oddychová časť a priestranný balkón s malebným výhľadom na okolitú prírodu. Pred chatkou je vybudovaná veľkorysá terasa. Vykurovanie objektu je zabezpečené pieckou na tuhé palivo.

Veľkým kladom danej nehnuteľnosti je vŕtaná studňa s pitnou vodou (rozvody vody su dotiahnuté do chatky). Odpad je riešený do čističky odpadových vôd, ktorá je vybudovaná priamo na pozemku.  Vstup na pozemok vedie z hlavnej komunikácie, aj z vedľajšej prístupovej cesty. Parkovanie je bezproblémové, priamo vedľa chatky. Výhodou sú príjemní, nekonfliktní susedia, pokojné a tiché prostredie,  nádherný výhľad na okolie.

Odporúčam vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920740 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.