PREDAJ - RODINNÝ DOM PAPRADNO OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
59 900,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Papradno
Ulica: Papradno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 294 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: PB1920749
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v obci Papradno, okres Považská Bystrica.

Dom je situovaný v pokojnej a tichej uličke na rovinatom pozemku o celkovej výmere 294 m2, zastavaná plocha tvorí 66 m2.

Rodinný dom z roku 1960 je postavený z červenej pálenej tehly, je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou. Dom je v pôvodnom funkčnom stave. Poskytuje budúcemu majiteľovi bohaté možnosti na modernizáciu s dispozičnými úpravami.

Objekt pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Prvé NP tvorí vstupná chodba, dve veľké izby, priestranná kuchyňa, sociálne zariadenie a komora. Druhé NP pozostáva z jednej veľkej obytnej miestnosti a podkrovia s možnosťou dobudovania nových obytných izieb. Dom je čiastočne podpivničený. V pivničných priestoroch je umiestnený bojler na ohrev teplej vody.

Rodinný dom je napojený na elektriku, vykurovanie je zabezpečené kachľami na tuhé palivo. V celom dome sú vybudované plynové rozvody a nové gamaty, ktoré sú momentálne nefunkčné, nakoľko sa plyn zatiaľ ešte nerozviedol z prípojky, ktorá je pred domom. Voda je riešená formou spádového vodovodu, taktiež sa nachádza na pozemku kopaná studňa. RD je napojený na obecnú kanalizáciu.

Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, alebo ako víkendová chalupa...V obci je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod, autobusová zastávka...Obec je vyhľadávaná pre turistiku, cykloturistiku, hubárčenie...ideálne pre milovníkov prírody a zimných športov, nakoľko sa obec nachádza 10 km od lyžiarskeho strediska.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920749 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.