PREDAJ - ZÁHRADNÁ CHATKA S POZEMKOM_KALSOVÉ POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
16 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 425 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: PB041920734
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkárskej osade Kalsové v Považskej Bystrici.

Chatka o rozmeroch 4x4 je postavená z dreva so sedlovou strechou. Stojí na svahovitom, celodenne slnečnom, udržiavanom a oplotenom pozemku o výmere 425 m2. Objekt je podpivničený s betónovou pivnicou, vchod do pivnice je nadstrešený. Nachádzajú sa tam tri samostatné priestory, ktoré slúžia na uskladnenie ovocia, zemiakov, náradia...Vchod je zvonku.

Chatka je dvojpodlažná, prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej verandy a jednej obytnej miestnosti. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez drevené schodisko. Na 2. NP sa nachádza jedna miestnosť, ktorá môže slúžiť ako oddychová časť. Pred chatkou je vybudovaná vydlaždená terasa so vstavaným krbom a posedením.

Na pozemku sa nachádza studňa na úžitkovú vodu. K nehnuteľnosti vedú dva samostatné prístupy (jeden z hornej časti pri chatke, druhý z dolnej časti). Výhodou sú príjemní, nekonfliktní susedia, pokojné a tiché prostredie,  nádherný výhľad na okolie. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a dostatok súkromia.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920734 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.