PREDAJ - RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A VEĽKÝM BAZÉNOM, PÚCHOV

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1594 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: PB071920769
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s dvojgarážou s jedinečným pozemkom, situovaný v katastrálnom území Púchov, v smere na obec Nimnica, v pokojnom a tichom podhorskom prostredí.

Jedná sa o RD pôdorysného tvaru L, v zadnej časti s terasou, bez podpivničenia, s jedným nadzemným podlažím, typu bungalov, bez obytného podkrovia. Stavba bola kolaudovaná v roku 2012. Je umiestnená na veľkolepom rovinatom pozemku, celodenne slnečnom o celkovej výmere 1594 m2. Zastavaná plocha je 119 m2. Nehnuteľnosť je postavená z materiálu Porfix, fasádna omietka - škrabaný brizolit, nedokončená fasádna farba. Strecha je sedlová pokrytá škridlou značky Bramac.

Rodinný dom je zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Prízemie tvorí závetrie a vonkajšie vstupné schodisko, zádverie, samostatné WC, kuchyňa, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, chodba, spálňa, obývacia izba + jedáleň, dve detské izby a terasa s vlastným prestrešením, na ktorú je výstup z obývacej izby. Zastavaná plocha terasy je 12 m2.

Vykurovanie celého objektu je ústredné, zdroj tepla je elektrokotol v technickej miestnosti, prípadne výmenník pri krbe na pevné palivo, rozvody kúrenia sú čiastočne podlahové teplovodné, čiastočne do radiátorov. Ako prídavný zdroj vykurovania je krbová vložka na pevné palivo v obývacej izbe. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický zásobník. Dom je napojený na elektriku, odpad je riešený do žumpy, voda je zabezpečená z vlastnej vŕtanej  studne.

Súčasťou RD je murovaná dvojgaráž s montážnou jamou, ktorá je vybudovaná pred hlavným vchodom do domu. Je prízemná, so sedlovou strechou, strešná krytina škridlová. Garážové vráta sú výsuvné - na šírku pre dve autá. Zastavaná plocha garáže je 43 m2. Z východnej strany garáže je predĺžením zastrešenia vybudovaný prístrešok, ktorý chráni prístup k rodinnému domu.

V prednej časti pozemku je osadený bazén, ktorý je zapustený do zeme s betónovou platňou o objeme 45 m3, hĺbka 1,20 m. 

Pozemok je čiastočne oplotený. V prednej časti od príjazdovej cesty je oplotenie dokončené. Vstupná brána je drevená v oceľovom ráme. V zadnej časti RD je vybudovaný oporný múr. Chodníky a terasa v prednej a zadnej časti domu sú vydlaždené.

Nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Pozemok ponúka cenné súkromie v súlade s prírodou, okolie dotvára harmonické prostredie urastenej zelene. Vhodné pre klienta, ktorý hľadá jedinečnosť, prestížnu a zároveň pokojnú lokalitu s dostatočným súkromím.

ODPORÚČAM VIDIEŤ!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920769 BuBy reality.

 

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.