PREDAJ - ZÁHRADNÁ CHATKA KALVÁRIA POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 397 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: PB1920797
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkárskej osade Kalvária v Považskej Bystrici.

Chatka o rozmeroch 4x4 je postavená z dreva so sedlovou plechovou strechou. Stojí na rovinatom, celodenne slnečnom, udržiavanom pozemku o výmere 397 m2. Objekt je podpivničený s betónovou pivnicou. Vchod je z interiéru.

Chatka je dvojpodlažná, prvé nadzemné podlažie pozostáva z jednej obytnej miestnosti. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez drevené schodisko. Na 2. NP sa nachádza jedna miestnosť, ktorá slúži ako oddychová časť. Pred chatkou je vybudovaná vydlaždená terasa s posedením.

Na pozemku sa nachádza suché WC. Výhodou sú príjemní, nekonfliktní susedia, pokojné a tiché prostredie,  nádherný výhľad na okolie. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a priestor pre relax.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920797 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.