Novostavba Byty Ruppeldtova: Na predaj veľký 3 izbový byt J4 s terasou v novostavbe, Martin - širšie centrum.

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Martin
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 79 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 4
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: MT5021361
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Martin, konkrétne na ulici Ruppeldtova, podľa ktorej je projekt aj pomenovaný.

Ponúkaný veľký 3 izbový byt II.C_J4 má celkovú výmeru 98,99 m2 (podlahová plocha bytu 78,2 + 20,79 m2 terasa + 1,27 m2 pivnica), nachádza sa na 4/4 poschodí s výťahom.

Zámerom tohto developerského projektu je vybudovať moderný bytový komplex, pozostávajúci zo šiestich bytových domov, celkom so 60 - timi bytovými jednotkami, 5 - timi komerčnými nebytovými priestormi, vrátane dostatočného počtu vnútorných a vonkajších parkovacích miest, spolu 6 garáží a 76 parkovacích miest.

Bytový dom II.C, v ktorom sa nachádza aj tento byt pozostáva z jedenástich bytových jednotiek (z čoho 5 je dvojizbových a 6 bytov je trojizbových)

Projekt vďaka svojej výnimočnej lokalite, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa v pešej dostupnosti niekoľkých minút školy, škôlky, potraviny, nákupné centrum, reštaurácie, a tiež nemocnicu, polikliniky a iné zdravotnícke zariadenia

Na križovatke ulíc Ruppeldtova – Na Bystričku, bude vybudovaná nová zastávka MHD, vzdialená 1 min. od bytových domov.

Realizácia 1. etapy projektu bola zahájená na jeseň 2021 a termín ukončenia a kolaudácie je naplánovaný na koniec leta 2023.

Predáva sa v štandarde - bez kuchynskej linky, samotného zariadenia bytu a svietidiel.

V prípade záujmu o viac informácií ma kontaktujte: Mgr. Milan Valušek, tel. 0904 742 743, mail: valusek.m-ZVNC-bubyreality.sk, alebo na stránke bytyruppeldtova.sk

Maklér:

makler
Mgr. Milan Valušek
0904 742 743
valusek.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.