Posledný voľný byt v novostavbe "Byty Ruppeldtova" : Na predaj veľký 2 izbový byt v novostavbe, Martin - širšie centrum.

Top
Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Martin
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 66 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MT5021379
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj posledný 2 izbový byt v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Martin, konkrétne na ulici Ruppeldtova, podľa ktorej je projekt aj pomenovaný.

Ponúkaný 2 izbový byt I.A_C2, má celkovú výmeru 74,52 m2 (podlahová plocha bytu 66,13 + 7,42 m2 loggia + 0,97 m2 pivnica), nachádza sa na 2/4 poschodí s výťahom.

Zámerom tohto developerského projektu je vybudovať moderný bytový komplex, pozostávajúci zo šiestich bytových domov, celkom so 60 - timi bytovými jednotkami, 5 - timi komerčnými nebytovými priestormi, vrátane dostatočného počtu vnútorných a vonkajších parkovacích miest, spolu 6 garáží a 76 parkovacích miest.

V prvej etape výstavby a predaja, ide o dva bytové domy Ruppeldtova I.A a Ruppeldtova II.C.

Bytový dom I.A v ktorom je aj tento byt, pozostáva z ôsmich bytových jednotiek (z čoho 6 je dvojizbových a 2 byty na najvyššom podlaží sú trojizbové) a dvoch komerčných nebytových priestorov.

Projekt vďaka svojej výnimočnej lokalite, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa v pešej dostupnosti niekoľkých minút školy, škôlky, potraviny, nákupné centrum, reštaurácie, a tiež nemocnicu, polikliniky a iné zdravotnícke zariadenia.

Momentálne je byt vo výstavbe, predpokladaný termín kolaudácie je jeseň 2023.

Predáva sa v štandarde - bez kuchynskej linky, zariadenia a svietidiel.

V prípade záujmu o viac informácií ma kontaktujte: Mgr. Milan Valušek, tel. 0904 742 743, mail: valusek.m-ZVNC-bubyreality.sk, alebo na stránke bytyruppeldtova.sk

Maklér:

makler
Mgr. Milan Valušek
0904 742 743
valusek.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.