PREDAJ - RODINNÝ DOM DOLNÁ MARIKOVÁ OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Cena:
169 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Dolná Mariková
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 1372 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: PB1920807
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom, situovaný v obci Dolná Mariková, okres Považská Bystrica.

Jedná sa o tehlový rodinný dom. Je umiestnený na rovinatom slnečnom pozemku o celkovej výmere 1372 m2, zastavaná plocha je 400 m2, obytná plocha cca 170 m2. Strecha je sedlová, pokrytá plechom. Okná v celom dome sú pôvodné drevené, čiastočne menené elektrické rozvody a rozvody vody. Charakter objektu je trojpodlažný.

Rodinný dom je v štádiu rekonštrukcie, je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Prvé nadzemné podlažie tvoria tri obytné miestnosti, kúpeľňa, samostatné WC, špajza, chodba a kotolňa. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím je riešené schodiskom umiestneným v chodbe. Súčasťou 2.NP je chodba, päť obytných miestností, kuchyňa, jedáleň, špajza, kúpeľňa a WC a podkrovné priestory vhodné na skladovanie.

Vykurovanie celého objektu je zabezpečené na tuhé palivo. Dom má vlastnú studňu a vlastný septik.

Súčasťou RD je hospodárska budova a dreváreň situovaná v zadnej časti RD a pivnica, do ktorej je vstup z exteriéru. V prednej časti domu je vybudovaný altánok s vonkajším krbom. Pozemok je čiastočne oplotený.

Poloha nehnuteľnosti je výborná, vyhľadávaná lokalita s dostatočným množstvom zelene, vhodné pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych a dostatok súkromia...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii. Možnosť využitia aj ako viacgeneračný rodinný dom. Odporúčam vidieť!!!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920807 BuBy reality.

Maklér:

makler
Martina Čapliarová
0907 386 589
capliarova.m-ZVNC-bubyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.