Realitná kancelária Žilinatel. 0911 701 201 Realitná kancelária Považská Bystricatel. 0911 411 701
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely zaradenia do databazy pre zasielanie informačných newslettrov.
Moje obľúbené nehnuteľnosti žiadne nehnuteľností

Realitné poradenstvo

Konzultácie, analýza a poradenstvo k nehnuteľnostiam

V prípade, že vlastníte nehnuteľný majetok a radi by ste ho zhodnotili, radi vám s tým pomôžeme. Na základe skúseností našej spoločnosti sme zrealizovali už niekoľko úspešných projektov, kde sme aj z nehnuteľností, ktoré mali takmer nulovú hodnotu, spravili nehnuteľnosti, ktoré sa stali obchodovateľnou položkou na trhu s nehnuteľnosťami.

Ďalšou službou, ktorú ponúkame v rámci poradenstva je zastupovanie vás, ako vlastníkov nehnuteľností pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Mnohým sa už určite stalo, že boli oslovení s ponukou o odkúpenie, či nájom nehnuteľností.

V takýchto prípadoch sa radi postavíme na vašu stranu pri jednaniach s rôznymi záujemcami, aby ste mali istotu, že nehnuteľnosť predáte či kúpite za výhodných podmienok a všetko prebehne hladko a rýchlo.


V čom spočíva pomoc pri majetkovo právnom vysporiadaní nehnuteľného majetku?

Pomoc pri majetkovoprávnom vysporiadaní nehnuteľného majetku spočíva v snahe majetkovoprávne upraviť konkrétny majetok pre klienta do takého stavu, aby mohol tento majetok vlastniť a užívať. Či už ide o urovnanie susedských sporov, vytýčenie hraníc pozemkov, geometrické plány, prepis nehnuteľností, zápis nehnuteľností, atď.

-  Máte indíciu že by ste mali vlastniť pozemok, ale nie ste si istý?

-  Počuli ste od svojich rodičov, alebo starých rodičov že ste mali niekde majetok a v súčasnosti neviete, kde je?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme.

Vaše otázky týkajúce sa problematiky majetkového práva môžete adresovať na info-ZVNC-bubyreality.sk